Vtípky o bezdomovcích a o blondýnkách!!

9. února 2008 v 14:16 | Zuzka |  Vtipy

Byl angličan,čech a rus ,a oni se vsadili kdo přejde řeku plnou krokodylu.Tak šel rusch zaspíval hymnu ,sežral ho krokodyl,pak šel anličan zaspíval hymnu sezral ho krokodyl a pak šel čech a a zpíval:kde domov muj, kde domov muj.....a krokodyl na to fuj bezdomovce nežeru.


Přijde bezdomovec domů, rozsvítí a barák nikde.


Bezdomovec najde v popellnici použitý prezervativ, labužnicky vysrkne jeho obsah a postěžuje si: "To je hrůza, ty lidi neumí vůbec šetřit. Nechávají v jitrnicích tolik sádla!"


Víte proč má bezdomovec mobila? - Protože není doma k zastižení!


Blondýnka pádluje v lodce na poli. Okolo jede druhá blondýnka a říká"ty krávo kvůli tobě si všichni lidi myslí že blondýny jsou blbí kdybych uměla plavat tak tam za tebou skočím a utopím tě"


Potká 1 blondýnka druhou a ptá se : Kde jsi byla - a ona odpovída:ale na těhotenských testech a ona odpovída vážně a byly těžké otázky


Sedí blondýna u zrdcadla a říká:zrcadlo,zrcadlo,kdo je na světě nejkrásnější a zrcadlo řekne:uhni,nevidím!!!!!!!!

Víte jak si blondýnka zlomila nohu při hrabání listí?
Spadla ze stromu.

Povídá blondýnka manželovi:
" Běž zalít zahradu. "
" Vždyť tam prší. "
" Tak si vem deštník. "


Do kavárny příjde brunetka a blondýna.
Brunetka objednává u číšníka;" Pane vrchní, přineste prosím dvě kávy."Blondýnka přitaká:" Máš recht, já si dám taky dvě."

Stojí dvě blondýnky, každá na jedné straně řeky.Jedna volá na tu druhou: "Jak se mám dostat na druhou stranu?" A tak druhá odpoví: "Vždyť už tam si!"

Blondýnka dělá řidičák a učitel jí povídá:,,Můžete mi popsat funkci motoru?",,A můžu vlastními slovy?",,Jistě",,BRMRR RRRRR RRRMM MBBRRR MMMMM..."

Jak nazvete brunetku mezi dvěma blondýnkami? tlumočnice

Jede blondýnka do Anglie a rozbolí ji zub! Jde tedy k zubařovi a řekne: , , tu ´´! Zubař ji vytrhne dva zuby! Blondýnka naštvaně vyletí z ordinace a potká svojí kamrádku brunetu a poví ji co se jí stalo, kamrádka Bruneta jí ale řekne: ,, Víš, tady v Anglii , , TU ´´, znamená dvě! Za pár dní Blondýnu znovu rozbolí zub, jde tedy k zubařovi a říká že tentokrát nesmí udělat chybu! Za chvíli blondýnka říká: , , TEN ´´ !!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leňule :-) Leňule :-) | 12. února 2008 v 21:29 | Reagovat

:D:D hustě!!! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama